Hakkımızda

1-Şirketimiz 22 Eylül 1995 yılında 2 ortak tarafından SELÇUKLU GIDA LTD ŞTİ adı ile kurulmuş olup,1999 yılında GIDA sektöründen ayrılarak ON İNŞAAT ve YAPI MALZ. SAN ve TİC LTD ŞTİ adı altında KONUT MÜTAHİTLİGİ ve TAAHHÜT işi ile iştigal etmeye başlamıştır.

2-İLK İNŞAAT İŞİNE SULTANGAZİ ilçesi ESENTEPE Mahallesinde başlayan firmamız, bu bölgenin potansiyelinin çalışma çizgisinin gerisinde kalması sebebi ile GAZİOSMANPAŞA ve EYÜP de faaliyetine devam etmiştir.

3-1999 yılında YALOVA ÇİFTLİKKÖY ilçesinde büyük ölçekli arazı alım satımı faaliyetinde bulunan firmamız 2001 yılına kadar bu işe devam etmiştir.

4-2001 yılında TEKİRDAĞ YENİ ÇİFTLİKTE YAZLIK taahhüt faaliyetinde bulunan firmamız, sektördeki gelirin istenilen miktarda olmaması sebebi ile Sadece KONUT MÜTAHHİTLİGİNDE karar kılarak, o günden bu güne kadar sadece bu alanda faaliyetine devam etmiştir.

5-KONUT MÜTAHHİTLİGİNDE Arsayı satın alarak faaliyetlerine devam etme yolunu tercih eden şirketimiz, Sektörde hep yenilikçi olmuştur. 2001 yılında GAZİOSMANPAŞADA ilk defa GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON uygulamasını, REVİGLAS dış cephe kaplamasını ve çevre düzenleme işini şirketimiz başlatmıştır. Şu anda bölgede yapmış olduğu binaların dış cephelerinde kullanmış olduğu KOMPOZİT dış cephe, güvenliği sağlamak amacı ile 30 GÜN kayıt edici kamera uygulaması, iç kapıları MEBRAN kapı olarak yapılması gibi birinci sınıf ve en son tercih edilen malzemeleri kullanması tercih edilen ve güven duyulan bir firma haline getirmiştir.

6-Şirket ortaklarından ve Şirketimizin MÜDÜRLÜGÜNÜ yapan AHMET BAYRAM GAZİOSMANPAŞA MÜTAHHİTLER BİRLİGİ DERNEĞİNİN kuruculuğunu yapmış ve bir dönem başkanlığında bulunmuştur.

7-Halen GAZİOSMANPAŞA ’da KONUT Müteahhitliğine devam eden şirketimiz, Bölgenin ekonomik şartlarına uygun olarak LÜKS daireler yapmaya devam etmektedir.

8-GÜVENLİ YATIRIM-HUZURLU MEKÂNLAR sloganını şiar edinen firmamız, 2013 yılında aldığı bir kararla, İSTANBUL’UN her İLÇESİNDE satın alma veya Kat karşılığı olarak faaliyetine devam etme kararı almış bulunmaktadır.